Makeupio > Redakcja

Redakcja

O portalu

Urodowy świat przypomina dziś dżunglę, w której łatwo się zagubić – aby bez problemu odnaleźć drogę do pięknego i perfekcyjnego wyglądu, stworzyliśmy makeupio.pl.

Z artykułów publikowanych na serwisie dowiecie się między innymi, jak stworzyć niepowtarzalny makijaż na daną okazję, w jaki sposób szybko i bez trudu namalować kocie oko oraz co zrobić, by szminka trzymała się na ustach jak najdłużej. Ale to nie wszystko! Rzucimy Wam również koło ratunkowe w postaci shoppingowych list, zamieszczając na nich wyłącznie same hity kosmetyczne w atrakcyjnych cenach. A gdyby tego było mało, podpowiemy też, jak dbać o twarz i ciało. 

Zapraszamy w podróż po beauty świecie!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Małgorzata Kacperska

Studentka filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską. W copywritingu świeżynka. Na portalu zajmuje się opisywaniem nowości w modzie i urodzie. Moda pociąga ją w każdym wydaniu. Na wybiegu, w tatrze i na planie filmowym. Prywatnie włosomaniaczka i pasjonatka lat 90-tych.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa. 

Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tylko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Anna Sacharewicz

Ania Sacharewicz- od 3 lat zawodowo związana z marketingiem internetowym. Uwielbia tworzyć treści i sprawić, że Internet jest bardziej przyjaznym miejscem dla użytkowników. Prywatnie czas spędza na koncertach i wycieczkach rowerowych.

Zobacz wpisy autora

Dyła, fot. Klaban

Katarzyna Dyła

Swoją karierę zawodową rozpoczęła na planie programu TV „Trinny i Susannah ubierają Polskę”, by następnie pisać i stylizować sesje zdjęciowe dla znanych magazynów kobiecych. Na swoim koncie ma wiele sesji okładkowych z gwiazdami show-biznesu oraz kampanii reklamowych. Jej największą pasją jest pisanie o modowych trendach, czym zajmuje się od 2011 roku.

Zobacz wpisy autora