8 najbardziej stylowych kaloszy, w których zechcesz chodzić aż do lata, a może i dłużej…

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze kilka sezonów temu kojarzyły się przede wszystkim z obuwiem roboczym. Dziś jednak trudno nie myśleć o nich inaczej, jak o jednym z najgorętszych fasonów obuwia tej zimy. Masz już parę kaloszy w swojej szafie? Jeśli nie, rzuć okiem na 8 perełek, które znalazłyśmy i nadrób zaległości!

Kalosze, bo to o nich mowa, miksujemy aktualnie zarówno z casualowymi elementami garderoby, jak i z bardziej eleganckimi ubraniami. Fashionistki tej zimy łączą kalosze przede wszystkim z oversize’owymi marynarkami, koszulami z rozmiarze XXL oraz sukienkami midi. It-girls wybierając tego typu buty głównie w odcieniu oliwkowym, białym i czarnym. Jeśli jednak chcesz, by takie obuwie posłużyło Ci także w sezonie festiwalowym (oczywiście po pandemii), postaw na kalosze w odważniejszy deseń lub kolor.

Dodajmy, że zanim kalosze zaczęły promować stylowe dziewczyny z Instagrama, buty te pojawiły się na wybiegach między innymi Prady, Versace czy Stelli McCartney.

Zastanawiasz się, które modele z aktualnych ofert sieciówek prezentują się najlepiej? Specjalnie dla Ciebie wybrałyśmy 8 najbardziej stylowych wzorów.

Miłych zakupów!

 

Przeczytaj też: Powrót tego trendu Cię zaskoczy! Influencerki znowu pokochały Ugg’i

Zdjęcie główne: Edward Berthelot / Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*