Jak naszyjnikiem uzupełnić stylizację?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Naszyjnik to jedna z najchętniej wybieranych przez kobiety biżuteria. Jednak jaki naszyjnik wybrać, aby pięknie uzupełnił on Twoją stylizację? Podpowiadamy, czym warto się kierować, aby wybrać idealny naszyjnik dla siebie!

Dobrze dobrana biżuteria to klucz udanej stylizacji. Jak jednak dobrać naszyjnik, aby podkreślał Twoją kreację?

Naszyjnik a rodzaj dekoltu

Wybierając naszyjnik, należy przede wszystkim uwzględnić rodzaj dekoltu, jaki zamierzasz ubrać – w końcu inna biżuteria będzie wyglądała lepiej do zmysłowych, głębokich dekoltów, a inna do eleganckich golfów.  Jak więc dobrać naszyjnik?

Dekolt V

Jeśli planujesz ubrać kreację, która posiada dekolt w kształcie litery V, najlepszym wyborem będzie naszyjnik długi i zwężający się ku końcowi. Alternatywnym rozwiązaniem może okazać się również noszony blisko szyi choker. 

Dekolt w łódkę

Dekolty w łódkę są natomiast kwintesencją elegancji. Doskonale sprawdzi się tutaj krótki łańcuszek lub noszony tuż przy szyi sznur pereł. 

Dekolt okrągły

W przypadku okrągłego dekoltu masz natomiast znacznie szersze pole do popisu, ponieważ będzie pasowała do niego każda biżuteria. Możesz więc z powodzeniem ubrać efektowną kolię lub delikatną celebrytkę. 

Golf

Do golfów natomiast świetnie pasują bardzo długie naszyjniki, które odciągają nieco uwagę od szyi, dzięki czemu całość staje się bardziej harmonijna. Świetnym wyborem będzie na przykład naszyjnik z ozdobnym kamieniem.

Odkryte ramiona

Jeżeli zaś ubierasz bluzkę lub sukienkę z odkrytymi ramionami, to postaw na delikatne łańcuszki, które w subtelny i kobiecy sposób podkreślą Twoje obojczyki – możesz mieć pewność, że efekt będzie spektakularny!

Kolor naszyjnika

Wybierając naszyjnik, należy także uwzględnić jego kolor. Powinien być on dopasowany przede wszystkim do karnacji oraz do koloru stylizacji. 

Srebro

Chłodne kolory, czyli między innymi srebro, będą pasować do chłodnych typów urody. Oznacza to, że w srebrnej biżuterii będą dobrze wyglądały przede wszystkim kobiety o chłodnych tonach skóry i włosów. Aby mieć pewność co do swojego typu urody, możesz sprawdzić kolor swoich żył na nadgarstku. W zdecydowanej większości kobiety o niebieskich żyłach mają chłodny typ urody, a kobiety o zielonych – ciepły. 

Ponadto srebro będzie pasowało również do poszczególnych kolorów ubrań. Najlepiej będzie się prezentować oczywiście w towarzystwie ubrać o chłodnym odcieniu, czyli ubrań niebieskich, zielonych oraz fioletowych. Genialnie będzie prezentować się także w towarzystwie czerni oraz bieli. 

Złoto

Złoto natomiast jest proponowane wszystkim kobietom o ciepłym typie urody. Jest to bowiem barwa, która pięknie podkreśli wszystkie ich atuty. Jeśli jesteś posiadaczką ciepłego typu urody, to idealną biżuterię dla siebie znajdziesz na stronie https://www.allezloto.pl/naszyjniki-zlote-c_53.

Jeśli chodzi natomiast o kolory ubrań, to złoto genialnie współgra z czerwienią, pomarańczami oraz brązami, a także uniwersalnymi kolorami, jakimi jest czerń oraz biel.

Możesz mieć pewność, że kierując się tymi prostymi zasadami, uda Ci się znaleźć idealny naszyjnik dla siebie.

Zdjęcie główne: pexels.com/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*