Oto domowy trik Kate Moss, który zapobiega powstawaniu zmarszczek

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kate Moss to brytyjska ikona stylu, która pomimo burzliwej przeszłości, wciąż jest na topie. Kobiety na całym świecie od blisko 30 lat podziwiają nie tylko styl modelki, ale i jej urodę. Jeśli chcecie wiedzieć, jak brzmi sekret jej młodego wyglądu, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł!

Choć ani wyglądem ani wzrostem nie przypomina światowych gwiazd wybiegów, w latach 90. to ona rządziła catwalkiem. Kate Moss, bo to o niej mowa, od blisko trzech dekad zachwyca projektantów, fotografów i miłośników najświeższych trendów. I mimo że skończyła już 46 lat, wiele kobiet wciąż chce wyglądać tak, jak ona.

Kate Moss – jaki jest sekret jej urody?

Jaki jest sekret urody brytyjskiej ikony stylu? Tego dowiedział się dziennikarz angielskiej edycji magazynu Vogue. Okazuje się, że jędrna i pełna blasku cera modelki to nie zasługa drogich zabiegów, wykonywanych w gabinecie medycyny czy kosmetologii estetycznej, a domowego triku. Na czym on polega? Działanie jest proste – wystarczy przygotować miskę z wodą, lodem i plastrami zielonego ogórka. Następnie trzeba zanurzać kilkakrotnie twarz w naczyniu. Dlaczego? Warto wiedzieć, że zimna woda pobudza krążenie i rozluźnia mięśnie. Z kolei ogórek potrafi opóźnić przedwczesne starzenie się komórek – a wszystko to dzięki przeciwutleniaczom. Poza tym zawiera on witaminy z grupy A,C i E, które pomagają produkować kolagen i elastynę.

Spróbujecie na własnej skórze?

fot. Bru-nO/ pixabay.com

Przeczytajcie też: Jeśli następnym razem ktoś powie, że za długo śpicie, wytłumaczcie, że to dla skóry

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*