Black Friday 2020: 5 najlepszych, modowych ofert promocyjnych według redakcji

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jak co roku, z okazji Black Friday, szykują się wielkie okazje zakupowe. W tym roku wydarzenie to przypada 27 listopada 2020 r. Jednak wiele z akcji promocyjnych trwa nawet przez kilka dni. W naszym artykule prezentujemy najciekawsze oferty modowych sklepów.

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to dzień dużych wyprzedaży w okresie przedświątecznym. Wydarzenie to najhuczniej obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych i przypada zawsze w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia. Wtedy wiele sklepów otwartych jest dłużej albo nawet całą dobę. Jest to często najbardziej dochodowy dzień dla sprzedawców. Na szczęście od kilku lat to „święto zakupów” funkcjonuje także w naszym kraju. W tym roku przez panującą na całym świecie pandemię wyprzedaże przeniosą się do sklepów internetowych.

Oto kilka najciekawszych promocji według naszej redakcji:

Black Friday 2020 w Reserved

Ta firma odzieżowa dla swoich klientów przygotowała coś specjalnego. Obniżono ceny wielu produktów nawet o 50%. Które? Są wśród nich min. kurtki, płaszcze, sukienki, spódnice i spodnie. Sprawdźcie ofertę na ich stronie internetowej już teraz. Promocja potrwa cały weekend, od 27 do 29 listopada.

Black Friday 2020 Zara

Mimo tego, że Czarny Piątek przypada 27 listopada to wyprzedaży w tej popularnej hiszpańskiej sieciówce możecie spodziewać się już dzień wcześniej. Akcja obowiązuje w sklepach online, stacjonarnie będziecie mogli zrobić zakupy jedynie w Zara na rynku w Krakowie. W ubiegłym roku marka przeceniła wybrane ubrania i akcesoria nawet o 50%. Po cichu liczymy na to, że i w tym roku skala promocji będzie podobna.

Black Friday 2020 w Orsay

Ten sklep z ubraniami i akcesoriami daje szansę skorzystania z kodu rabatowego -25% przy zakupie jednego produktu. Do skorzystania z tej oferty potrzebujcie jedynie hasła: 90273. Podobnie jak w Reserved akcja rabatowa potrwa cały weekend.

Black Friday 2020 w Nike

Sport to zdrowie, dlatego też warto zainwestować w treningowe rzeczy. Z okazji Czarnego Piątku marka Nike będzie prowadziła m. in. wyprzedaż butów AirMax (aż do -50%). Punktualnie po północy ruszy sprzedaż.

Black Friday 2020 w eobuwie.pl

Strona internetowa proponuje z kodem 20PL rabat 20 złotych i darmową dostawę. Jeśli jeszcze nie macie butów na zimę, to może być świetny pretekst, aby je kupić. Nie wiadomo jeszcze do kiedy potrwa promocja.

Wiele sklepów wciąż dołącza to akcji. Wato więc być cały czas czujną. Zdradźcie nam, na którą promocję się skusicie?

pixabay.com/PhotoMIX-Company

Przeczytajcie też: Wizażystka zdradza nam sekret perfekcyjnie czerwonych ust

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*