Heartthrob – nowy hit tego sezonu!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Co sezon na topie są różne fryzury. Modne są zarówno ultra krótkie, jak i dłuższe włosy. W tym sezonie w wielkim stylu wracają pukle obcięte na tzw. heartthrob. Jak prezentują się pasma ostrzyżone właśnie w ten sposób i czy odważysz się na taką zmianę?

Moda na heartthrob, czyli nieoczywisty look

Wiosną i latem wiele kobiet marzy o ciekawej metamorfozie, która całkowicie odmieni ich wygląd, a do tego sprawi, że włosy będą się prezentować zdrowiej. Heartthrob, rodzaj niezwykle modnej w tym sezonie fryzury, to wersja zdecydowanie dla fanek krótkich włosów. Już niegdyś była bardzo modna, dokładnie w latach 90.

O jakie obcięcie chodzi? Mowa o bobie w nietypowej formie. Liczą się warstwy, które dzięki odpowiedniemu operowaniu nożyczkami wspaniale się układają, wystarczy przejechać palcami po włosach. Do tego na karku heartthrob jest zdecydowanie krótszy, wręcz nawet podgolony, za to z przodu sięga mniej więcej kości policzkowych. Włosy wówczas miękko okalają twarz i przyjemnie opadają na policzki.

Trzeba przyznać, że ten rodzaj obcięcia potrafi zbudować objętość. Do tego sprawia wrażenie kontrolowanej niedbałości. Wspaniale prezentuje się zarówno przy włosach prostych, jak i kręconych. Przy tych drugich nawet nieco lepiej, a to ze względu na teksturę. Dzięki niej możesz bawić się fryzurą i tworzyć naprawdę ciekawe kompozycje.

Heartthrob świetnie wyciąga szyję i tworzy idealną linię między obojczykiem a żuchwą. Taka fryzura znakomicie sprawdzi się u osób z drobnymi, szczupłymi twarzami. Za sprawą tego obcięcia, buzia wysuwa się na pierwszy plan i wygląda niezwykle atrakcyjnie. Co ciekawe, możesz zrobić z tymi włosami praktycznie wszystko. Możesz także ułożyć je w niezwykle modny wet look. Jest to bardzo uniwersalna wersja, która nawet czesana wiatrem doskonale wygląda. Dlatego też jest tak lubiana przez kobiety na całym świecie, w tym również modelki.

Fryzura pasująca do wszystkiego

Ta fryzura charakteryzuje się swoim basicowym wyrazem. Doskonale wygląda zarówno w połączeniu z luźnymi, klasycznymi jeansami oraz białym t-shirtem, a także z czarną, długą suknią z odkrytymi plecami. To dlatego wiele kobiet nie wyobraża sobie zapuszczać włosów. Zwróć uwagę, ile modelek wybiera obecnie krótkie, ciekawe fryzury, zupełnie jak w latach 90. Kobiety nie boją się eksperymentować z modą i ze swoim wyglądem. Pokazują, że można poczuć się seksownie i kobieco nawet w takim obcięciu, które odsłania kark.

Jeśli obawiasz się ostrzyc włosy od razu na bardzo krótko, warto stopniowo je skracać i sprawdzić, w jakiej długości czujesz się najlepiej. Oczywiście ważna jest także dobrze dopasowana koloryzacja. Do takiej fryzury pasują naturalne, ciepłe kolory, które wraz z włosami otulają twarz i tworzą spójną całość. Wspaniale wydobywają naturalne piękno oczu, a także uwypuklają kości policzkowe i kształt żuchwy. Warto mieć jednak na uwadze, że należy je regularnie podcinać, aby atrakcyjnie się układały.

Zdj. główne: TI NGUYEN/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*