Najlepsze elektryczne szczoteczki do mycia zębów – ranking redakcji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeżeli zdecydowałaś się na zakup elektrycznej szczoteczki do zębów, powinnaś porównać kilka ofert, aby wybrać najlepszą. W artykule przedstawiamy trzy szczoteczki, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. 

1. Szczoteczka Oral-B Pro 600 3D White

Jest to szczoteczka elektryczna posiadająca nakładkę polerującą, która pomaga wybielać zęby. Jej okrągła końcówka pozwala wyczyścić zęby w każdym zakamarku, a jej kształt zainspirowany jest profesjonalną aparaturą dentystyczną. Szczoteczka zaprojektowana jest w ten sposób, aby wykonywać ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne. Dzięki temu usuwa zdecydowanie więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna. Wyposażona jest w jeden tryb pracy – tryb czyszczenia codziennego. W zestawie posiada jedną wymienną końcówkę i ładowarkę. 

Cena: około 170 zł.

2. Szczoteczka SEYSSO Carbon Professional 

To soniczna szczoteczka pracująca na częstotliwościach do 96 000 drgań sonicznych na minutę, dzięki czemu skutecznie usuwa przebarwienia. Jest wyposażona w 3 wyjątkowe tryby pracy różniące się od siebie czasem trwania, szybkością i częstotliwością drgań. Szczoteczka posiada Technologię Dynamicznego Oczyszczania+ polegającą na wytwarzaniu dużej ilości pęcherzyków powietrza, które mają przenosić pastę w trudno dostępne miejsca.

Ponadto ma ona automatyczny timer, wytrzymały akumulator oraz innowacyjny design. Szczoteczka znajduje się w wygodnym etui z magnetycznym zamknięciem.

Cena: około 399 zł.

3. Szczoteczka Oral-B Pro 2 2000

Jest to szczoteczka posiadająca okrągłą końcówkę docierającą do trudno dostępnych miejsc w przestrzeni zębowej. Dzięki specjalnej nakładce polerującej umożliwia wybielanie zębów. Wyposażona jest w timer, który pozwala kontrolować czas szczotkowania. Szczoteczka ma również wbudowany czujnik, który włącza czerwoną diodę i automatycznie zmniejsza prędkość, aby chronić twoje dziąsła. Jej bateria jest na tyle wytrzymała, że jedno pełne naładowanie wystarcza na dwa tygodnie regularnego stosowania. 

Cena: około 280 zł.

Zdj. główne: Goby/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*