Oto 5 beauty kalendarzy adwentowych obok których nie można przejść obojętnie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór najlepszego, urodowego kalendarza adwentowego na 2020 rok spędza wam sen z powiek? Bez obaw, bo przychodzimy z pomocą i serwujemy 5 najciekawszych ofert z tego sezonu.

Kalendarz adwentowy służy do odliczania pierwszych 24 dni grudnia. Wprowadza nas on w świąteczną atmosferę – a wszystko to za pomocą małych, urodowych upominków, zamkniętych za niewielkimi okienkami. Jaka jest jego przewaga nad słodką wersją? Szczupła sylwetka i „gruba” kosmetyczka!

Urodowe kalendarze adwentowe na 2020 rok

Pierwszy kalendarz marki Douglas nosi nazwę XMASS i zawiera dużo produktów pielęgnacyjnych. Często w standardowych rozmiarach są one niedostępne w Polsce lub pochodzą z limitowanych edycji.

Druga propozycja to Ultimate pochodzący od The Body Shop. Jego środek kryje kosmetyki do pielęgnacji i makijażu. Dodatkowo, tegoroczna edycja wspiera organizację pomagającą kobietom, dotkniętym wykluczeniem społecznym. 

Trzeci kalendarz to gratka dla fanek naturalnych kosmetyków. Wszystkie wyroby są ekologiczne i organiczne. Kupić go możecie w drogerii Natinati.

Czwarty umilacz przedświąteczny to Sephora Favorites. W jego wnętrzu znajdziecie szeroką gamę produktów – od tych do włosów, po paletę cieni do powiek.

Ostatni proponowany przez nas kalendarz to najtańsza opcja. Marka? Isana. Czeka ona na Was w sieci sklepów Rossmann. Niestety jedynie online. Uwaga! W ostatnim okienku niekosmetyczna niespodzianka.

Na który kalendarz się skusicie?

Przeczytaj też: Wizażystka zdradza nam sekret perfekcyjnie czerwonych ust

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*