Oto tajemnica doskonałych brwi Lily Collins

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gęste, wyraziste brwi to jeden z elementów charakterystycznych serialowej Emily Cooper. Zastanawiasz się, czy Ty sama możesz również stać się ich szczęśliwą posiadaczką? Odpowiedź na to pytanie brzmi: oczywiście. Zresztą właśnie, zdradzamy Ci w jaki sposób.

Po obejrzeniu serialu „Emily in Paris” większość dziewczyn miała cztery marzenia. Numer jeden? Przeprowadzka do Paryża. Z kolei dla numeru dwa zarezerwowana była praca w branży mody. Pod trójką natomiast znajdował się przystojny sąsiad – kucharz. Z kolei pod czwórką superstylowy, francuski wygląd. O pierwsze trzy pragnienia musisz powalczyć sama, ale przy ostatnim jesteśmy w stanie Ci trochę pomóc. Jak?

Brwi w stylu Emily Cooper – jak je zrobić?

Jednym z kluczowych elementów świetnego wyglądu odtwórczyni roli Emily Cooper były gęste, szerokie brwi. Jak takie uzyskać? Wizażyści nie mają wątpliwości, że kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja. Jak ją wykonać? Przede wszystkim przy pomocy regularnego używania odżywki czy serum. Specjaliści zachęcają, by pielęgnację brwi traktować tak samo poważnie, jak dbanie o inne części twarzy.

Na czym jeszcze polega sekret pięknych brwi Lily Collins? Na perfekcyjnej stylizacji. Pierwsza kwestia to nadanie im właściwego kształtu – chodzi o wyrównanie i podniesienie łuku do góry. Druga natomiast to ich podkreślenie. Za pomocą jakiego produktu stylizowano brwi Lily Collins na planie „Emily in Paris”? Makijażystka Aurélie Payen wskazała na żel do brwi od marki Anastasia Beverly Hills.

Wypróbujesz?

Żel do brwi ANASTASIA BEVERLY HILLS – 69,00 PLN

Przeczytaj też: Jamsu – poznajcie koreański trik na trwały makijaż

Zdjęcie główne: Pascal Le Segretain / Staff/ Getty Images Entertai/ Getty Imagesnment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*