Ten szampon do włosów w kostce to hit wśród włosomaniaczek. Kupisz go już za 10 złotych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Włosomaniaczki i fanki ekologicznej pielęgnacji będą zachwycone. Szampon do włosów w kostce marki Cien jest teraz dostępny w Lidlu, a jego recenzje sprawią, że będziesz chciała go wypróbować. Kosztuje tylko 10 złotych.

Szampon w kostce to ulubiona opcja kosmetyku dla osób, które dbają o środowisko i ekologiczny tryb życia. Szampony w kostce są przedawane są w papierowych opakowaniach, które są biodegradowalne. Szampony w kostce posiadają także inną zaletę, są tak wydajne, że w powodzeniem zastępują ok. 1,5 butelki normalnego kosmetyku (około 300 ml). Kolejną zaletą szamponu w kostce jest łatwość jego użytkowania. Zajmuje mało miejsca i jest idealną wersją kosmetyku w trakcie podróży, ponieważ nie ulegnie zniszczeniu i nie rozleje się. Teraz wszystkie zalety szamponu w kostce będziesz mogła sprawdzić dzięki hitowemu produktowi marki Cien. To budżetowa linia kosmetyków, którą znajdziesz w sklepach sieci Lidl. Ich wersja szamponu w kostce to jedna z ulubionych pozycji włosomaniaczek.

Szampony w kostkach Cien są wykonane z naturalnych składników i są wegańskie. Kosmetyk kupisz w trzech wersjach, do włosów: normalnych, suchych i przetłuszczających się. Atrakcyjna jest także ich cena, ponieważ kupisz je już za ok. 10 złotych.

Przeczytaj też: Jak w okresie jesienno-zimowym poradzić sobie z wypadającymi włosami?

Zdjęcie główne: freeStocks/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Joanna Kruczek 04.03.2021

    Chyba wkradł się błąd w artykule. Producent podaje że kostka porównywalną jest z 1,5 butelki szamponu o pojemności 200 ml. A nie 1,5 l szamponu