Ten trend w w stylizacji paznokci to hit wśród gwiazd Instagrama

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie od dziś wiadomo, że instagramowe influencerki wyznaczają najnowsze trendy w branży beauty. Kolejnym, na który warto zwrócić uwagę jest manicure, który odmienił klasyczny french. Na czym polega najgorętszy trend tego sezonu?

Klasyczny french manicure, czyli biała końcówka i różowa lub beżowa płytka paznokcia odeszły do lamusa wiele sezonów temu. Zastąpiły go modne odcienie, nakładanie kolorów air brushem, metaliczne zdobienia i naklejki. Teraz trend na french manicure wraca, ale w odmienionej formie. Zamiast białej końcówki królują… kolorowe! Najlepiej w stonowanych jesiennych odcieniach, jak szarość, khaki, bordo, granat, czerń, czy ciemny brąz. Fanki jaśniejszych kolorów, mogą postawić na delikatny błękit lub gołąbkowy odcień szarości. Z kolei płytka paznokcia musi prezentować się zupełnie naturalnie, jakby pokryta jedynie odżywką lub cielistym śedniokryjącym lakierem.

Trend na kolorowy french to obecnie jeden z ulubionych trendów wśród instagramerek, który z łatwością wykonasz w domu. Spróbujesz?

Przeczytaj też: Shell nails – hit na Instagramie, który przypomni Wam wakacyjny klimat

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*