Uzyskaj efekt pełnych ust bez zabiegów medycyny estetycznej! Oto magiczne „różdżki”

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pełne, zmysłowe usta to jedna z najbardziej poszukiwanych cech urody. Nic więc dziwnego, że powiększanie ust przy pomocy wstrzykiwanego pod skórę kwasu to coraz popularniejszy zabieg kosmetyczny. Istnieją jednak alternatywne (i bardziej oszczędne) sposoby na udoskonalenie kształtu naszych warg. Wykorzystaj makijaż na swoją korzyść.

Na rynku dostępnych jest wiele pomadek, balsamów oraz pełnych kuracji, które pomogą nam osiągnąć efekt pełnych ust bez stosowania inwazyjnych zabiegów. Magia tych produktów tkwi w ich składzie. Znajdziemy tam kwas hialuronowy (który pomaga ustom zachować nawilżenie) oraz łagodne substancje „drażniące”, takie jak cynamon, kapsaicyna (przykładowo papryczka chili) lub mentol (znajdujący się w mięcie pieprzowej). Składniki te zwiększają przepływ krwi do ust, wpływając tym samym na ich pełny, pulchny kształt.

Błyszczyki o magicznym składzie

Warto przed zastosowaniem tego typu kosmetyków wykonać peeling ust. Pomaga to w pobudzeniu mikrokrążenia, prowadząc do zdrowszego i pulchniejszego wyglądu warg.

Serum i nieinwazyjne kuracje

Jeżeli szukasz głębszej pielęgnacji postaw na któryś z poniższych kosmetyków. Stosuj je niezależnie od błyszczyków ze specyficznym składem (takich, jak powyżej) lub dla wzmocnienia ich efektu.

Przeczytaj też: Jak powiększyć usta bez pomocy strzykawki? Oto niezawodne triki

Zdjęcie główne: Guido Fuà/ unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*