Botki na platformie – do jakich zimowych stylizacji się sprawdzą?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Każda z kobiet doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wraz z nadejściem sezonu zimowego, istnieje potrzeba przejrzenia i odświeżenia swojej garderoby. Co ciekawe, nie chodzi tu w tym momencie tylko i wyłącznie o zakup nowych kurtek czy szalików. Konieczne jest bowiem wykonanie pełnego przeglądu obuwia. Panie zwykle na zimę poszukują butów, które są zarówno wygodne, ale także i oferują im ponadczasową estetykę i nienaganny wygląd. Z pewnością łatwo da się zauważyć, że obecnie w sklepach królują botki na platformie. Do jakich stylizacji zimową porą się więc one sprawdzą?

Botki na platformie – sznurowane czy wkładane?

Zanim dowiemy się, do jakich stylizacji najlepiej będzie zimową porą wykorzystać botki na platformie, to warto się na wstępie przyjrzeć ich modelom. Okazuje się, że w przypadku botków zimowych na platformie możemy wyróżnić dwa, podstawowe rodzaje tego typu obuwia:

  • botki na platformie wkładane- nie posiadają one dodatkowych zamków czy wiązań. Zwykle przyozdobione są jedynie elastyczną wstawką z materiału, która pozwala na ich wygodne zakładanie.
  • botki na platformie sznurowane- to z kolei buty, które po prostu się sznuruje i to właśnie w tym, zamknięty jest ich cały urok.

Tak naprawdę panie na samym początku powinny poświęcić chwilę na to, by sprecyzować swoje potrzeby i wymagania względem botków na platformie. Dopiero wtedy warto podjąć decyzję odnośnie zakupu odpowiedniego modelu i dopasowania go do reszty garderoby.

Botki na platformie w zimowej wersji sportowej

Zima z pewnością nie sprzyja temu, by zakładać modne i krótkie sukienki czy spódniczki. Panie wiec o wiele chętniej stawiają na jeansy lub nawet na welurowe dresy. Botki na platformie mogą więc stać się uzupełnieniem takiej stylizacji i świetnie się z nią skomponować. Warto jednak zauważyć, że w przypadku takich botków na platformie, konieczne jest wybranie modelu sznurowanego. Nawiązuje on bowiem do stylu sportowej elegancji i z pewnością taka wersja stylizowania botków na platformie przypadnie paniom do gustu.

Zimowa elegancja z botkami na platformie w tle

Niektóre panie nie mogą zrezygnować ze stylu smart-casual lub po prostu smart nawet zimową porą. Wobec tego w ich przypadku sprawdzą się wkładane i eleganckie botki na platformie. Będą one tworzyły idealnie harmonijną całość razem z długimi zimowymi płaszczami, czy ze swetrowymi sukienkami. Takie botki na platformie będą jednocześnie wygodne więc panie nie muszą się o to martwić. Jedne botki na platformie dają więc wiele możliwości.

Zdjęcie główne: pexels.com/Gabriela Moraes

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*