Cleanery do paznokci – niezbędne produkty do stylizacji

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Cleaner to produkt, który jest niezbędny podczas wykonywania profesjonalnego manicure’u hybrydowego. To właśnie dzięki niemu stylizacja staje się trwała i imponuje atrakcyjnym wyglądem.

Cleanery Indigo Nails – do czego służą poszczególne rodzaje?

Aktualna oferta Indigo Nails obejmuje trzy rodzaje cleanerów, dostępnych w pięciu pojemnościach – 5 ml, 15 ml, 50 ml, 250 ml i 500 ml. Sprawdźmy zatem, czym charakteryzują się te produkty!

Klasyczny Cleaner Indigo, czyli „ten fioletowy”

Dawniej nazywany jako „fioletowy cleaner”, Klasyczny Cleaner Indigo (najsilniejszy produktu tego typu z całej oferty), aktualnie oferowany jest w nowym opakowaniu z żółtą czcionką (najmniejsze pojemności – 5 ml i 15 ml – wciąż dostępne są w tradycyjnych opakowaniach). Używa się go po zmatowieniu paznokci, tuż przed nałożeniem primera, aby usunąć nadmiar wilgoci z płytki paznokcia. Dzięki niemu paznokcie są doskonale przygotowane do dalszej stylizacji. Co więcej, jego właściwości umożliwiają usunięcie pyłu i wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni paznokci. Ważna uwaga – Klasyczny Cleaner Indigo nie powinien być stosowany do usuwania lepkiej warstwy nabłyszczającego topu, ponieważ spowoduje to utratę połysku.

Cleaner Shea Super Shine Effect

Cleaner Shea Super Shine Effect to doskonały wybór, jeśli chodzi o usunięcie lepkiej warstwy (np. topu). Doskonale sprawdza się również przy szybkim manicurze z bazami mineralnymi, gdy trzeba zarówno usunąć lepką warstwę, jak i nawilżyć skórki. Dodatkowo można go stosować do wzmocnienia i przedłużenia efektu połysku (robi się to przy pomocy suchego wacika bezpyłowego).

Cleaner Shea Super Shine Effect posiada zapach Seventh Heaven, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientek Indigo. Ponadto jest to unikalny produkt 2 w 1. Dlaczego? Pełni on zarówno funkcję tradycyjnego cleanera, jak i ma wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne dzięki zawartości masła shea.

Cleaner Wipe Off

Kolejny cleaner do paznokci spod szyldu Indigo to Cleaner Wipe Off, który doskonale usuwa lepką warstwę z topu bądź hybrydy. Dzięki temu zabiegowi paznokcie są gotowe do dalszej stylizacji. Cleaner Wipe Off jest niezwykle przydatnym produktem w przypadku pomyłek podczas zabiegu – dzięki niemu łatwo usunąć nieutwardzony produkt. Ponadto nie matowi on powierzchni.

Nie tylko cleanery, czyli pozostałe produkty z oferty Indigo Nails

Indigo Nails oferuje szeroki wybór produktów do paznokci. Prócz cleanerów znajdziesz tam: lakiery hybrydowe i klasyczne, narzędzia, akcesoria, ozdoby, pyłki, kremy i balsamy do pielęgnacji ciała, perfumy, akryle, żele UV oraz preparaty pomocnicze. Naprawdę warto je sprawdzić!

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*