Fryzury, które mama robiła Wam w dzieciństwie znów są na topie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trendy fryzjerskie z lat 90. wracają. A dowodem na to mogą być chociażby najnowsze zdjęcia it-girls. Dwa kucyki czy warkocze? Jeśli zapomniałyście, jak to się robi, najwyższy czas podpytać mamę.

Dwa koki upięte wysoko czy rozpuszczone kosmyki ozdobione kolorowymi spinkami (na całej długości!) to nie jedyne trendy sprzed blisko 30-stu lat, które będą tej jesieni królować na naszych czuprynach.

Jakie fryzury są modne jesienią 2020?

Pamiętasz swoje fryzury z czasów szkoły? Cóż, dzięki projektantom i stylistom fryzur mamy szansę cofnąć się do dziecięcych lat. Kolorowe spinki, przyczepiane symetrycznie po obu tronach grzywki lub upinane na całej długości kosmyków, częściowo dobierane warkocze czy kucyki, a może dwa koczki? Opcji jest naprawdę wiele. Jednakże najlepszą zaletą takich stylizacji włosów jest to, że… wykonacie je same, w domu, w mgnieniu oka. No i oczywiście nie pomijajmy faktu, że dzięki nim w tym sezonie możecie pożegnać się z lokówką czy prostownicą. Same plusy, prawda?

Z jakim makijażem można łączyć te fryzury? W dzieciństwa sprawa była prosta – make up no make up. W dorosłym życiu masz już przestrzeń do szaleństwa. Usta w intensywnym odcieniu? A może kocia, kolorowa kreska? Ograniczyć Was może jedynie wyobraźnia.

Uczesania, które pamiętamy z dzieciństwa pokochały też gwiazdy i it-girls. Ich wielkimi fankami są między innymi Kylie Jenner czy Hailey Bieber.

Potrzebujecie inspiracji? Rzućcie tylko okiem na zdjęcia poniżej!

https://www.instagram.com/p/CGDbUFUHIEM/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B-zUbItD_NH/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/CC323c-p9zi/
https://www.instagram.com/p/CEr8EUyCEHb/
https://www.instagram.com/p/CGDKP5vBAwv/
https://www.instagram.com/p/CD7PiHolBFX/
https://www.instagram.com/p/CGLQ91mFIfd/

Przeczytajcie też: Kiedy zobaczycie te warkocze, zapragniecie nosić je gdziekolwiek będziecie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*