Kiedy zobaczycie te warkocze, zapragniecie nosić je gdziekolwiek będziecie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć niektórym mogą kojarzyć się przede wszystkim z małymi dziewczynkami, prawdą jest, że i te nieco większe mają na ich punkcie bzika. Warkocze, bo to o nich mowa, rządzą tej jesieni trendami i nic nie wskazuje na to, by szybko miały oddać tytuł królowych fryzur.

W sezonie jesień-zima 2020/21 warkocz wiedzie prym we fryzjerskich trendach. Tego typu uczesanie można było zobaczyć nie tylko na wybiegach największych projektantów (np. u Diora), ale również na instagramowych profilach it-girls.

Jakie konkretnie sposoby plecenia warkoczy są w tym momencie najbardziej hot? Na to pytanie nie ma jednej, poprawnej odpowiedzi. W grze są bowiem i klasyczne, proste sploty, jak i te bardziej oryginalne rozwiązania. Na jakie warkocze więc najlepiej się zdecydować? Poniżej znajdziecie 7 propozycji, na widok którym nam szybciej zaczęło bić serce.

Dodajmy, że jeśli chcecie, by wasz splot był jeszcze bardziej niepowtarzalny, możecie do niego dołożyć wciąż megamodne akcesoria do włosów. Opalski, kolorowe gumki w rozmiarze XXL czy spinki z aplikacjami 3D na pewno dodadzą stylowego wyrazu.

https://www.instagram.com/p/CD9hbw9j_Mf/
https://www.instagram.com/p/CD19-UHBhwO/
https://www.instagram.com/p/CGQFlV4hNew/
https://www.instagram.com/p/B-zUbItD_NH/
https://www.instagram.com/p/CF2ekqdJcPL/
https://www.instagram.com/p/B2SQ_-RnFw4/
https://www.instagram.com/p/CFtmPMTAo3-/

Przeczytajcie też: Jak stworzyć doskonałe fale bez użycia lokówki? Zobaczcie niesamowity trik z Instagrama

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*