Jakie zabiegi wpływają na wygląd twarzy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Zabiegi na twarz stały się dzisiaj bardzo modne. Wiele z nich jednak ma znaczy wpływ na jej wygląd. Zobacz, jakie zabiegi szczególne mają wpływ na wygląd twojej twarzy.

Makijaż permanentny 

Makijaż permanentny to dzisiaj bardzo znany i lubiany zabieg. Jednak jego nieprofesjonalne wykonanie może przynieść wiele niemiłych konsekwencji. Efektem złego wykonania mogą być krzywe i niesymetryczne brwi, nieodpowiednio dobrana barwa pigmentu, zbyt ciemny kolor, zbyt widoczny kontur czy nietrafiony kształt. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi zabieg zwany usuwanie makijażu permanentnego. Metoda laserowa to dzisiaj najskuteczniejsza metoda na rynku. Pamiętaj jednak, że zabieg usuwania takiego makijażu także zmieni twoją twarz, ponieważ stanie się ona bardziej delikatna i kobieca. 

Nanomaseczka

Kolejnym zabiegiem, który zmieni twoją twarz, jest nanomaseczka — mediderma.pl to stronka, której ją znajdziesz. Taka maseczka zawiera substancję czynną, która dociera do najgłębszych warstw skóry poprzez nanosomy. Jej działanie jest efektywne i mocne, a działa ona między innymi:

  • na zmarszczki;
  • jako ochrona przed promieniowaniem; 
  • jako ultra nawilżenie skóry.

Ponadto stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, a także zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym. 

Wolumetria twarzy

Jeśli odczuwasz dyskomfort z powodu kształtu twojej twarzy, nie musisz od razu decydować się na inwazyjne zabiegi chirurgii plastycznej. Dzisiaj na rynku dostępna jest specjalna odmiana kwasu hialuronowego, dzięki której wymodelować można owal twarzy, nos, policzki, a nawet podbródek. Ten zabieg nazywany jest wolumetrią twarzy. Umożliwia on w nieinwazyjny i niewymagający rekonwalescencji sposób na korygowanie niektórych problemów estetycznych dotyczących kształtu twojej twarzy. Wolumetria sprawdzi się do modelowania policzków oraz do uwydatniania kości policzkowych, ale także do redukcji zagłębień podoczodołowych i modelowania okolicy kąta żuchwy. 

W trakcie trwania tego zabiegu wykorzystuje się specjalną, gęstszą odmianę kwasu hialuronowego, który zostaje zaaplikowany w głębsze warstwy skóry. Zwróć uwagę na to, że kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w twoim organizmie, dlatego nie stanowi dla niego zagrożenia. Ponadto efekty wolumetrii zauważysz od razu po skończonym zabiegu, dlatego jest to doskonała metoda, która wpływa na wygląd twojej twarzy. 

Zdjęcie główne: pexels.com/Andrea Piacquadio

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*