Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2023

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Press info

Po raz kolejny, polska marka NEONAIL zachwyca nową kolekcją lakierów hybrydowych do paznokci, Color Me Up. Dwanaście limitowanych odcieni to kombinacja inspirowana najpopularniejszymi na rynku modowymi trendami. Odcienie nawiązują do barw budzących skojarzenia z okresem wiosny. Dostępne są zatem lakiery w kolorze świeżej trawy, czystego, błękitnego nieba czy łąki kwietnej. 

W ofercie znajdziesz po sześć klasycznych i mieniących się odcieni, jak i półtransparentnych formuł, które zyskują sympatię za sprawą efektu flash, wywierającego niesamowite wrażenie w blasku słońca. 

Idealnym dodatkiem do wiosennych stylizacji z pewnością okażą się lakiery z kolekcji NEONAIL Color Me Up. Podkreślą nie tylko lekkość dobranych części garderoby, lecz również nadadzą im lekkości i świeżości. 

Kolory lakierów NEONAIL Color Me Up wpisują się w bieżące, panujące trendy SS 2023. Wraz z wiosną pojawia się szansa na nowy początek i wprowadzenie świeżości do własnego image’u. Produkty marki NEONAIL pozwalają na odrobinę szaleństwa za sprawą kolorowego brokatu z efektem flash. Nowa kolekcja daje możliwość przygotowania pastelowego manicure, który idealnie komponuje się z wiosennymi strojami. Zbliżający się wielkimi krokami sezon to czas świetności dla pastelowych stylizacji one color, kolorowego frenchu i błyszczących akcentów. Jeżeli pragniesz nadać swojemu wizerunkowi dziewczęcości, zdecyduj się na lakiery brokatowe z efektem flash z półtransparentnym kryciem. 

Inspiracje na stylizacje z użyciem kolorów z kolekcji Color Me Up.

Aplikacja mobilna Color Match NEONAIL, gwarantuje możliwość sprawdzenia i przymierzenia odcieni z najnowszej kolekcji. To wirtualna przymierzalnia, dzięki której zakupy staną się jeszcze większą przyjemnością. 

W celu promocji kolekcji Color Me Up zdecydowano się aktywnie działać w materiał BTL oraz digital i social media. Produkty dostępne są zarówno na stronie WWW marki – www.neonail.pl, a także offline, na 193 wyspach handlowych marki w galeriach handlowych. 

NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. 

Brand prężnie działa od 2006 roku i osiąga sukcesy w polskiej, jak i zagranicznej branży kosmetycznej. Oferuje ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych oraz SIMPLE. Marka dysponuje również akcesoriami przeznaczonymi do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje NEONAIL doskonale wpisują się w światowe trendy w dziedzinie manicure. Firma należy do grupy Cosmo, która z kolei może poszczycić się w swoim portfolio, takimi markami, jak MYLAQ czy NEO MAKE UP.  

Więcej informacji udziela:

Magdalena Stoińska 

PR Manager

E-mail: [email protected]

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*