Personalizowane torby z Zary to nasz nowy obiekt pożądania

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Są wygodne, funkcjonalne i zgodne z obowiązującymi trendami. A za sprawą opcji personalizacji dają poczucie naprawdę wyjątkowego zakupu.

Personalizacja to trend, który gości (nie tylko) w modzie od kilku sezonów. Bransoletki czy naszyjniki z osobistym grawerem lub też ubrania z możliwością indywidualnego doboru tkaniny to rozwiązania, które w ofertach znanych marek pojawiają się coraz częściej.

Personalizowane torebki w kolekcji Zary na sezon jesień-zima 2020/21

Nie inaczej jest również w Zarze. Hiszpański gigant, nie pozostając w tyle, postanowił wprowadzić możliwość spersonalizowania jednego z modeli swoich toreb. I choć na razie kwestia dotyczy jedynie filcowej shopperki, jesteśmy przekonani, że możliwość dopasowania pod siebie innych elementów garderoby z tej sieciówki jest wyłącznie kwestią czasu.

Co konkretnie można aktualnie spersonalizować? Jak już wspomnieliśmy chodzi o „zakupowy” fason z jesienno-zimowej kolekcji. Torba ta występuje w dwóch odcieniach – beżowym oraz szarym. Klient może za opłatą w wysokości 15 złotych zlecić wyszycie swoich inicjałów na produkcie (może również nie wybrać takiej możliwości i otrzymać „gładki” projekt). Produkt w basic’owej wersji kosztuje 99 złotych.

Na ten moment w polskim sklepie internetowym Zary trzeba czekać na nową dostawę tych torebek.

Co myślicie o takim rozwiązaniu?

fot. zara.com/pl
fot. zara.com/pl
fot. zara.com/pl

Przeczytajcie też: Niespodzianka od Zary! Hiszpański gigant oferuje bieliznę

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*