Tej wiosny postaw na podkreślenie naturalnego kształtu swoich brwi

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podczas lockdownu wiele z nas odkryło swoje brwi na nowo. Dałyśmy odpocząć zmęczonym wyskubywaniem, regulowaniem, woskowaniem i barwieniem włoskom. Z pewnością wyszło to na dobre, ponieważ twoje brwi są teraz nie tylko w dobrej kondycji. Wpisują się również w najnowsze trendy.

Stylizacja brwi stanowi bardzo ważny element, kształtujący twoją twarz i nadający jej wyraz. To, co zrobisz ze swoimi brwiami, może zaważyć na całym looku. W tym roku brwiom nie będziesz musiała poświęcać wiele czasu. Twój naturalny kształt i kolor brwi może ulec co najwyżej niewielkim modyfikacjom, takim jak np. wyczesanie do góry pędzelkiem. Dzięki temu uzyskamy niezwykle świeży i oczywiście naturalny look. Tak właśnie robi m. in. Hailey Bieber czy Dua Lipa.

Posiadaczki cienkich, wyraźnie zarysowanych brwi, modnych przed kilkunastoma latami, mogą znów widzieć ten trend na ulicach. Nie chodzi tu o specjalne kształtowanie brwi na nowo pęsetą czy woskiem, raczej o to, żeby nie dodawać niż odejmować. Podążanie za ich naturalną formą i podkreślanie jej, za pomocą odrobiny pomady lub żelu do brwi, to najlepsze co możesz dla nich zrobić tej wiosny.

Proste brwi w dobie mocno zarysowanych, grubych łuków z pewnością spędzały sen z powiek niejednej z posiadaczek brwi prawie całkowicie prostych. Zaletą prostych brwi jest wrażenie większego oka i uniesionej powieki. Ich ogromnymi fankami są Koreanki, taką stylizację uwielbia też Kendall Jenner.

Przeczytaj też: Oto tajemnica doskonałych brwi Lily Collins

Zdjęcie główne: Rosdiana Ciaravolo/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*