Ten trend z TikToka może być przydatnym trikiem w makijażu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na TikToku prężnie działający influencerzy i wielbiciele branży beauty co rusz ustanawiają nowe trendy w makijażu. Czasem jedynie na chwilę jakaś nowinka wstrząsa światem makeupu, aby zaraz zniknąć w otchłani Internetu.

Niektóre z tych ulotnych trendów mogą okazać się dość przydatną wiedzą. Zwłaszcza, gdy znajdziemy się w sytuacji wymagającej kreatywnej metody. Na co dzień zapewne używasz lekkiego podkładu o średnim kryciu lub kremu BB. Jednak są takie dni, kiedy oczekujesz od swojego makijażu czegoś więcej lub po prostu zależy Ci na tym, aby pod podkładem ukryć jakieś niedoskonałości skóry.

Z rozwiązaniem tego problemu poradzi sobie prosty trik z TikToka. Do swojego codziennego fluidu dodaj matującego, sypkiego pudru. Zagęści to jego formułę i pozwoli na dokładniejsze zamalowanie newralgicznych miejsc na twarzy. Pamiętaj jednak, że takie wyjście należy brać pod uwagę w naprawdę awaryjnych sytuacjach. Podkład zagęszczony w ten sposób może wpłynąć na powstawanie niedoskonałości skóry. Zadbaj również o to, aby dokładnie oczyścić skórę z resztek takiego ciężkiego makijażu.

@seldaasan

Some can’t afford to have it all.. so DIY then 😉 #beautyhacks #diy #foryourpage #howto #tutorial #foryoupage #fyp #tiktoktraditions #diyideas

♬ God Is A Dancer – Tiësto & Mabel

Przeczytaj też: Beauty TikTokerzy eksperymentują z różem i znajdują sposób, by ukryć skutecznie cienie pod oczami

Zdjęcie główne: Kelly Sikkema/ unsplah.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*