Beauty TikTokerzy eksperymentują z różem i znajdują sposób, by ukryć skutecznie cienie pod oczami

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

TikTok to miejsce w Internecie, gdzie można znaleźć bardzo ciekawe treści oraz podpatrywać nowinki modowe oraz urodowe. Młodzi ludzie pełni inwencji prezentują tam swoje talenty, przez co coraz więcej trendów rodzi się właśnie tam!

Ostatnio bardzo dużo filmików z działu beauty skoncentrowanych jest na znalezieniu nowego zastosowania dla różu. Można go używać zamiast pomadki, cieni do powiek, konturowania twarzy a teraz jak się okazuje, zamiast rozświetlacza.

Zamiana miejsca nałożenia różu na to do tej pory zajmowane przez rozświetlacz nie tylko nada Twojej twarzy nieco zmienionego wyrazu, lecz także odwróci uwagę od cieni pod oczami. Gdy na widoczne ciemniejsze kręgi nałożysz korektor, tak jak zazwyczaj, ale nie użyjesz pod nim rozświetlacza tylko różu, Twoja buzia nabierze miękkości i zdrowego wyglądu. Ten sposób jest warty wypróbowania, jeżeli borykasz się z tym problemem i chcesz szukasz nowego triku, aby się go pozbyć.

Kolejnym beauty hackiem związanym z różem jest… jego zastąpienie innym produktem. Do konturowania użyto po prostu czerwonej szminki. Wiadomo, że pomadka ma więcej pigmentu, inną formułę i konsystencję. Jak więc ten produkt sprawdza się na całej twarzy, nie tylko na ustach? Rozprowadza się go również pędzlem. Z jego pomocą zblenduj produkt ze skórą. Te same kroki powtarzaj z użyciem bronzera. Na tak przygotowaną twarz nałóż korektor, po nim, za pomocą pędzla lub gąbeczki, podkład.

Spróbujesz na własnej skórze?

Przeczytaj też: Jak aplikować rozświetlacz? Instrukcja krok po kroku

Zdjęcie główne: Lorenzo Palizzolo/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*