Ten zaskakujący kolor na paznokciach podbił serca it-girls

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W kolorze gorzkiej czekolady, mlecznej lub o karmelowym odcieniu. Brązowy manicure to hit z Instagrama, który warto wykonać w kilku wersjach. Od frencha, przez zrobienia, po kilka kolorów naraz. Sprawdź, jak nosić najmodniejszy manicure ostatnich tygodni.

Takiego trendu jeszcze nie było. Zaskakujący kolor zawładnął wyobraźnią influencerek i możemy podziwiać wiele wersji manicurów w czekoladowych odcieniach na Instagramie. Zima i sezon świąteczny należały do błyszczących zdobień i wzorków. Jeśli planujesz nowy manicure, warto postawić na brązowy manicure, który łączy elegancję, minimalizm i nowoczesność.

Wybierając brązowy manicure, wybierz wersję odpowiednią dla siebie. Dla minimalistek, najlepszy wyborem będzie jeden czekoladowy odcień na wszystkich paznokciach. Gama odcieni brązów jest ogromna, więc swobodnie wybieraj od jasnych brązów, przypominających mleczną czekoladę, po ciemny głęboki brąz. W bardziej nowoczesnej odsłonie, postaw na french. Brązowa końcówka paznokcia wygląda niezwykle nowocześnie. Brązy wyglądają także świetnie na wzorach, a inspiracje znajdziesz w naszej galerii.

Przeczytaj też: Ten trend w stylizacji paznokci to hit wśród gwiazd Instagrama

Zdjęcie główne: laura chouett/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*