5 polskich make-up artists, które warto śledzić na Instagramie

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Na co dzień zachwycamy się niesamowitymi makijażami największych międzynarodowych gwiazd estrady i celebrytek z całego świata oraz modelek na najważniejszych pokazach mody. Za ich genialnym wyglądem stoją najsłynniejsi wizażyści z najróżniejszych stron świata. Nie zapominajmy jednak, że Polska pod tym kątem również ma czym się pochwalić. Poniżej prezentujemy sylwetki kilkoro obecnie najpopularniejszych wizażystów z naszego kraju, których warto śledzić na Instagramie.

  • @magdapieczonkamakeup

Nie bez powodu ma ponad 612 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Laureatka tytułu Makijażystka Wszech Czasów wizaż.pl, Beauty Influencer Roku magazynu JOY, kreatorka pędzli do makijażu oraz rzęs @lovenue_cosmetics_and_tools. Makijażystka gwiazd, która współpracuje również z dużymi produkcjami, między innymi z konkursami Miss Polski i Miss Polonia. Organizuje również kursy makijażu.

https://www.instagram.com/p/CMWwNBthVOT/
  • @patyna_makeup

Makijażystka o plastycznym wykształceniu, dzięki któremu jej prace są niezwykle kreatywne i dopracowane. Jak mówi o sobie, jest make-op’owym samoukiem, który wszystkich technik nauczył się samodzielnie. Na jej profilu nie znajdziecie zdjęć gwiazd, bo nie wykonuje makijaży okolicznościowych, a bardziej takie o charakterze czysto modowym. Współpracuje między innymi z @makeuptrendymagazine. Jej dzieła są bardzo artystyczne, pełne energii i kolorów. To już nie tylko make-up, ale często także połączony z nim body painting. Organizuje również kursy i szkolenia.

https://www.instagram.com/p/CN5fE59jbj9/
  • @klaudia_jozwiak_makeup

Jej dzieła możecie zobaczyć praktycznie wszędzie. Współpracuje z gwiazdami, programami telewizyjnymi, magazynami modowymi z Polski i ze świata oraz tworzy makijaże do kampanii czy sesji reklamujących ubrania i kosmetyki. Na jej Instagramie znajdziecie zarówno wizaże artystyczne, jak i dzienne oraz wieczorowe. To szanowana i uniwersalna artystka, której życzymy jeszcze więcej sukcesów w przyszłości.

https://www.instagram.com/p/CQ5uqsBg7qD/
  • @marzena.terasiewicz

Makijażysta i ekspert ślubny. Nic więc dziwnego, że łączy artystyczne kreacje z makijażem wieczorowym i tym tworzonym bezpośrednio dla Panien Młodych. Dyrektor artystyczny firmy @lalila_bebridal i kreatorka linii kosmetyków do makijażu „SAY YES” stworzonej we współpracy z @dessicosmetics. Na jej profilu znajdziecie wiele ciekawych i inspirujących kreacji ale chyba największe wrażenie tworzą kolaże prezentujące modelki oraz Panny Młode w wersji przed i po make-up’ie.

https://www.instagram.com/p/CQiJqG8nsiu/
  • @ewelinakrason

Makijażystka, która malowała chyba wszystkie gwiazdy polskiego showbiznesu. Jeśli, chcecie zainspirować się make-up’em swojej idolki zapraszamy na to konto na Instagramie, znajdziecie tu przede wszystkim zdjęcia popularnych artystek estradowych. Ewelina często współpracuje z gwiazdami przy okazji koncertów, sesji zdjęciowych, festiwali czy występach w programach telewizyjnych. Prowadzi również szkolenia dla profesjonalistów oraz dla kobiet, które chcą nauczyć same się malować na własne potrzeby.

https://www.instagram.com/p/CO7gg_XMzxb/

Przeczytaj też: Marzy Ci się praca wizażystki? Zapytałyśmy ekspertkę, jak to się robi

Zdjęcie główne: Matheus Ferrero/ unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*