Gumki do włosów w rozmiarze XXL – zobaczcie najbardziej stylowe modele tego sezonu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Większości przynoszą na myśl modę lat 90. Kolorowe, materiałowe gumki do włosów w wersji big powracają jednak do łask i dziś rządzą trendami akcesoryjnymi.

Gumki w rozmiarze XXL większość z nas pamięta ze swojego dzieciństwa. I choć mogło się już wydawać, że nasze kucyki czy koki nie będą więcej ozdabiane tego typu akcesoriami, okazuje się, że i w tym przypadku moda zatoczyła koło.

Zarówno projektanci, jak i it-girls już od dwóch sezonów przywiązują uwagę do tego, czym wiązane są włosy. W związku z tym recepturki (to akurat na szczęście, bo uszkadzały kosmyki), klasyczne modele czy spiralki odchodzą nieco w cień i ustępują miejsca tym materiałowym w wersji big.

Modne gumki do włosów na sezon jesień-zima 2020/21

Jakie wzory są najmodniejsze? Cóż, tutaj ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Możecie pokusić się o najgorętsze printy sezonu, czyli motywy zwierzęce czy kratę lub też postawić na klasykę – gumki gładkie. Ciekawą propozycją tej jesieni są również te z długimi wstążkami.

Wciąż nie wiecie, na co się zdecydować? Zobaczcie nasze wybory.

A może jeszcze szczypta fryzurowych inspiracji z gumką w rozmiarze XXL w roli głównej? Specjalnie dla Was przeszukaliśmy pod tym kątem Instagram.

Przeczytajcie też: 5 szybkich i efektownych fryzur dla dziewczyn z dłuższymi włosami

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*