Torebki-nerki weszły do mainstreamu. To aktualnie jeden z najmodniejszych dodatków

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nerki powróciły na wybiegi już jakiś czas temu i był to ich pierwszy powrót od czasów świetności, tj. od lat 90. ubiegłego wieku. Kiedyś uważane za symbol obciachu, teraz noszą je Kendall Jenner, Beyoncé i mnóstwo innych, stylowych dziewczyn.

Wciąż jesteś sceptyczna wobec tego trendu lub jeszcze nie znalazłaś nerki swoich marzeń? Tej wiosny będzie to o wiele łatwiejsze, ponieważ nerki znajdziemy w każdym możliwym stylu i w każdym przedziale cenowym, także te z najwyższej półki.

Warto wspomnieć o praktyczności torebki, którą możemy nosić przełożoną przez ramię, spiętą wokół talii lub przypiętą do paska. Swoje korzenie ma przecież w branży turystycznej. Pozwala mieć wszystko, co niezbędne, blisko siebie a mimo to wciąż posiadać wolne ręce i móc swobodnie się poruszać. Dlatego wciąż odnajdziemy wersje sportowo-wycieczkowe dla aktywnych lub te bardziej casualowe dla po prostu ceniących sobie wygodę. Dodatkowo dzisiejsze projekty nerek bywają tak zachwycające, że bez problemu dopasujesz je nawet do lekkiej wiosennej sukienki.

Przeczytaj też: 5 kontrowersyjnych trendów, które będą bardzo popularne w 2021 roku

Zdjęcie główne: Streetstyleshooters/ German Select/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*