Kochasz pastele? Świetnie, bo tej wiosny właśnie taki manicure będzie hot

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pastelowe kolory mogą nam się kojarzyć z odcieniami lakierów do paznokci, które dawno wyszły z mody. Tymczasem, jak już wiemy, trendy wracają.

Tej wiosny jasne kolory, takie jak klasyczny jasny róż, kremowy fiolet czy groszkowy zielony, brzoskwiniowy, wpadający w nude pomarańcz, błękitny niebieski znajdą się nie tylko na ubraniach, ale i na profilach instagramowych będących na czasie stylistek paznokci. Mogą być także elementem twojego manicure francuskiego czy samym kolorowym, delikatnym wzorkiem. Można też dać się ponieść fantazji wybierając dodatkowe printy i zdobienia lub tworząc gradienty między ulubionymi kolorami.

Pastelowy fiolet, liliowy, świetnie wygląda z opaloną skórą i stanowi kontrast do noszonych jeszcze ciemniejszych, zimowych ubrań. Co więcej, jest to doskonały kolor przejściowy między zimą a latem. Aby uzyskać jednolity kolor najlepiej nałożyć go na warstwę białego lub innego jaśniejszego lakieru. Przydatne tez mogą być błyszczące lub matowe topy, w zależności od naszych preferencji.

Przeczytaj też: Odcień lakieru do paznokci a karnacja. Podpowiadamy, jak dobrać kolor manicure do koloru skóry

Zdjęcie główne: Jing Xi Lau/ unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*