Stick on beauty to trend, które pokochają miłośniczki lat 2000

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla większości kobiet klejnoty i błyskotki przyklejane na twarz kojarzą się z początkiem lat dwutysięcznych. Wśród nich możemy wyróżnić kultowe kryształy o kształcie łezki, które udawały kolczyk w nosie. W tym roku moda na nie powraca, co prawda w nieco zmienionej formie, ale jednak!

Ekstrawaganckie kreski

Zacznijmy od metalicznych kresek wykonanych z drobinek, które nie tylko dodają makijażowi charakteru, ale też pozwalają na zepchnięcie na dalszy plan niedoskonałości. Dla niejednej z nas nakładanie eyelinera jest nie lada wyzwaniem – więc stick on beauty będą dla niego alternatywą!

Naklejki na twarz

Naklejki przyklejone na powierzchnię twarzy będą nosiły jedynie bardzo pewne siebie kobiety, które nie boją się eksperymentować z makijażem. Potrafią one urozmaicić każdy look! 

Nonszalancki manicure

Znudził Ci się manicure klasyczny, w jednym odcieniu? Postaw na naklejki na paznokcie! Tym sposobem nie będziesz musiała poświęcać czasu i uwagi na malowanie wzorów, bo zostaną one zastąpione naklejkami.

Perłowe piegi 

Piegi wykonane z perełek i klejnotów to absolutny hit! Sztuczne piegi wkradły się w makijażowe trendy już kilka sezonów temu. Dla tych, którym te klasyczne się znudziły, proponujemy wykonanie piegów za pomocą perełek. Będzie to wyglądało niesamowicie charakternie, a Ty możesz być pewna, że zwrócisz na siebie uwagę!

Zdj. główne: Felipe Bustillo/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*