Sprawdźcie, jakie stylizacje paznokci są najmodniejsze tej jesieni

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W tym sezonie nie można narzekać na nudę. Styliści paznokci oraz it-girls odrzucają jesienią klasyczne rozwiązania i zachęcają nas do odważnych propozycji. Zwierzęcy print, neonowe wykończenie, a może total blask? Sprawdźcie, jak prezentują się najmodniejsze ostatnio manicure.

1. COFFIN NAILS
Coffin nails to długie i spiłowane w ostry kwadrat paznokcie. Jest to odważna propozycja, którą chętnie wykorzystują gwiazdy. Jedną z największych fanek tego trendu jest Kylie Jenner. Efektowne, prawda?

https://www.instagram.com/p/B7CpUTynAAX/

2. KLASYKA W NOWOCZESNYM WYDANIU
W chłodne dni nie można zapomnieć o klasycznym manicure w stylu francuskim. Jednakże popularny „french” w tym sezonie występuje w kolorowej odsłonie. Jakie odcienie lakierów najlepiej ze sobą łączyć? Tej jesieni wszystkie ruchy dozwolone.

https://www.instagram.com/p/CFj8Qsjn8ZV/

3. TOTAL BLASK
Kiedy za oknem szaro i pochmurnie dodajcie paznokciom blasku. Na beżowy czy pudrowy manicure dobrze będzie przykleić płatki foli, które przypominają złote lub srebrne okruszki.

https://www.instagram.com/p/CE6BXdYh6Zh/

4. ZWIERZĘCY PRINT
Lamparcie cętki czy pasy zebry wciąż są na topie. Pamiętajcie, że nie musicie malować (lub przyklejać naklejek) na wszystkie 10 płytek. Wystarczy, że ozdobicie w ten sposób jeden lub dwa paznokcie lub tylko postawicie na takie wykończenie manicure.

https://www.instagram.com/p/B4ZwljQlmou/

5. BIAŁY MANICURE
Przedstawione powyżej opcje to rozwiązania dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu. Jeśli jednak nie chcecie, by Wasz manicure stanowił najwyraźniejszy element całej stylizacji, postawcie na klasykę. Tej jesieni stylistom serce szybciej zabiło na widok białych paznokci.

https://www.instagram.com/p/CFkUEEkpXFC/

Przeczytajcie też: Shell nails – hit na Instagramie, który przypomni Wam wakacyjny klimat

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*